Specjalistyczna i nowoczesna klinika stomatologiczna blisko Ciebie

[Głosów:1    Średnia:5/5]

Klinika Ultimed oferuje innowacyjne usługi stomatologiczne, z zastosowaniem nowoczesnego sprzętu, takie jak: ekstrakcja zębów, usuwanie zębów, hemisekcja i resekcja zębów.

Specjalistyczna i nowoczesna klinika stomatologiczna blisko Ciebie

Szeroki zakres usług stomatologicznych

Obecnie wyrywanie zębów i inne zabiegi stomatologiczne wykonywane są bezboleśnie, w oparciu o nowoczesny sprzęt i w przyjaznej atmosferze. Dzięki temu można szybko i bezboleśnie leczyć choroby zębów, dbając o piękny uśmiech i zdrowie na co dzień. Dobry lekarz stomatolog wyjaśnia, już na pierwszej wizycie, na co warto zwrócić uwagę, wskazuje kiedy konieczne jest usunięcie zęba, a kiedy zabieg np. plombowania, doradza w zakresie specjalistycznych czynności, wyjaśnia np. czym jest hemisekcja a resekcja zębów i odpowiada na wszystkie pytania.

Łódzka klinika stomatologiczna Ultimed posiada również gabinet endokrynologiczny i ginekologiczny. Jest to istotne rozwiązanie dla kobiet w ciąży, które chcą dbać o stan uzębienia.
Najistotniejszą część i trzon kliniki stanowi protetyka i implanty. Pracownia protetyczna znajduje się na miejscu, co stanowi istotne ułatwienie dla pacjentów, którzy mogą szybko i bezproblemowo dobrać odpowiednią metodę leczenia i właściwe implanty. W klinice pracuje również lekarz chirurg, co dodatkowo poszerza jakość oferowanych usług medycznych.

Idea działania kliniki opiera się na ścisłej współpracy z gabinetami lekarskimi, co pozwala w jednym miejscu stworzyć przestrzeń do szerokiego analizowania, rozpoznawania i wspomagania problemów związanych ze stanem uzębienia i innych chorób. Jest to ważne zwłaszcza w przypadku kwalifikacji pacjentów do zabiegów chirurgii stomatologicznej oraz kobiet ciężarnych.

W klinice pracują doświadczeni lekarze, a miła i przyjazna atmosfera sprzyja współpracy z pacjentami. Pracownicy podejmują się leczenia nawet trudnych przypadków. Ponadto klinika oferuje wszechstronną opiekę medyczną i kadrę wyspecjalizowanych lekarzy, konsultacje i indywidualne podejście do każdego pacjenta, co wpływa na podniesienie jakości i efektywności oferowanych usług.

Klinika posiada swoją stronę internetową pod adresem: http://ultimed.com.pl/.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2015 Odciski.com.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.