O technikach przeszczepu włosów, czyli jak pozbyć się problemu łysienia

[Głosów:1    Średnia:5/5]

Medycyna estetyczna może pochwalić się wieloma technikami zagęszczania włosów, jednak ich przeszczep to zdecydowanie jedna z najskuteczniejszych metod. Dodatkowo zabieg ten jest bezpieczny, nie jest wysoko inwazyjny, a już po kilku dniach szczęśliwy pacjent może spokojnie wrócić do swojego codziennego życia. Wystarczy kilka godzin w odpowiedniej klinice, by zmienić swój wygląd na lepszy i poczuć się w swojej skórze o wiele pewniej.

Metoda mikroimplantów

Technika ta polega na wszczepieniu do wcześniej przygotowanych kanalików mikroimplantów. Odległości pomiędzy kanalikami to około 1 mm, dzięki czemu osiąga się optymalną gęstość włosów, a nacięta skóra dość szybko się goi. Jeśli ubytki są duże, po pół roku można wykonać ponownie zabieg zagęszczający. Wszystko zależne jest od indywidualnych potrzeb pacjenta. Przeszczepy włosów Warszawa pomoże każdemu dobrać najlepszą metodę przeszczepiania włosów zgodną z indywidualnymi oczekiwaniami.

Metoda mikronakłuć

Technikę tę należy wykonywać pod odpowiednim kątem, tak by włosy układały się później ładnie. Z tej techniki korzysta wiele osób po naświetleniach. Ważne jest wtedy zachowanie odpowiednich odstępów między implantami, tak by przeszczep dobrze się przyjął.

SmartGraft

SmartGraft to nowoczesna, zautomatyzowana metoda przeszczepu włosów, która przede wszystkim pozwala na przeszczepienie sporej liczby włosów podczas jednego zabiegu. Wszczepianie włosów warszawa wykazuje, że przeżywalność włosów jest niemal 100%. Ten zabieg również jest przeprowadzony w znieczuleniu miejscowym, dzięki czemu pacjent już tego samego dnia wraca do domu. Po zabiegu nie występuje odrętwienie, ani nie pozostają blizny. Tak naprawdę od razu po zabiegu pacjent może ponownie skupić się na swoich obowiązkach.

Metoda ARTAS – wszczepianie włosów Warszawa

Metoda ARTAS to wysoce nowoczesna technologia wykorzystująca algorytm oparty o sztuczną inteligencję. Komputer najpierw ocenia jakość włosów, w celu wybrania najlepszych mieszków dawczych. Przeszczepianie włosów Warszawa wykorzystuje robota medycznego, który w ciągu godziny jest w stanie wykonać kilkaset do kilku tysięcy miejsc wszczepów. Technologia ta sprawia, że nowe włosy wyglądają bardzo naturalnie. Nowa fryzura przypomina tą starą – sprzed problemów z łysieniem. Po zabiegu nie ma żadnych śladów, czy blizn. Przeszczepy włosów Warszawa to pewne rezultaty, których oczekują osoby pragnące znów wyglądać pięknie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2015 Odciski.com.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.