Liposukcja w Katowicach

[Głosów:1    Średnia:5/5]

„Liposukcja Katowice” lub ” gabinet medycyny estetycznej Katowice”, to hasła, które wraz ze zbliżającą się wiosną, są coraz częściej poszukiwane przez mieszkanki regionu. Gdy temperatura na zewnątrz staje się coraz wyższa, coraz więcej pań zaczyna odsłaniać swoje ciało, oraz przypominać sobie o zapomnianych trochę na jesień i zimę mankamentach figury. Część z nich przez ostatnie miesiące wytrwale pracowała nad swoją formą oraz wygląda ciała, niestety efekty nie zawsze są zadowalające. Wpływają na to naprawdę różne czynniki, zatem wyrzucenie kogoś do worka leniuchów i osób niedbających o dietę, często jest zwyczajnie niesprawiedliwe. Liposukcja może być rozwiązaniem problemu nagromadzonej i uporczywej tkanki tłuszczowej dla osób, które od wielu lat walczą o smuklejsze ciało z marnym skutkiem. Co trzeba o niej wiedzieć? Czy każdy może poddać się liposukcji? Poniżej garść podstawowych informacji.

Liposukcja Katowice

Klinika medycyny estetycznej to miejsce, w którym wykonywana jest liposukcja, czyli odsysanie tłuszczu. Odbywa się to pod okiem wykwalifikowanej kadry medycznej, z chirurgiem medycyny plastycznej na czele. Liposukcja przeprowadzana jest przy pomocy nowoczesnego lasera, który precyzyjnie podgrzewa tkankę tłuszczową w ustalonym wcześniej obszarze ciała, która następnie jest odsysana na zewnątrz. W miejscu zabiegu laser działa ujędrniająco na skórę, dzięki czemu jest ona gładka i napięta, wygląda naprawdę doskonale. Cały zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym. Klinika medycyny estetycznej udziela wszelkich informacji o postępowaniu po zabiegu, instruując jak ma przebiegać rekonwalescencja. Zwykle już po około dwóch trzech dniach pacjentów pacjentka mogą wrócić do większej aktywności, natomiast oczywiście każdy przypadek jest indywidualny. Przez około 2 tygodnie po zabiegu należy nosić specjalną bieliznę uciskową. Po tym czasie, doskonałe efekty zabiegu będą coraz bardziej widoczne.

Gabinet medycyny estetycznej Katowice

Szukając gabinet medycyny estetycznej w Katowicach, na początek nastawmy się na pierwszą wizytę konsultacyjną, która jest niezbędna, aby lekarz przeprowadził kwalifikację do zabiegu. Należy zabrać ze sobą komplet wyników badań zleconych przez lekarza, które poinformują o stanie zdrowia, oraz dadzą odpowiedź czy interwencja medyczna w postaci liposukcji jest możliwa. Jeżeli kwalifikacja przebiegnie pomyślnie, nie pozostaje nic innego jak ustalić termin zabiegu, oraz zorganizować kilka dni wolnych w pracy, na dojście do siebie po liposukcji.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronie: http://www.lipoline.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2015 Odciski.com.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.