Transplantacja włosów – fanaberia czy potrzebny zabieg?

[Głosów:1    Średnia:5/5]

Problem utraty włosów dotyczy ogromnej liczby mężczyzn, oraz również kobiet, chociaż w mniejszej skali. Dla wielu z nich to kolej rzeczy, z którą wcześniej czy później się pogodzą. Są jednak osoby, które pomimo upływu czasu, wciąż nie potrafią spojrzeć na swoje odbicie w lustrze z akceptacją. Nie lubią siebie i swojego wizerunku. Prawdziwa tragedia zaczyna się często wtedy, kiedy łysienie nie jest regularne, a plackowate. Na głowie człowieka pojawiają się obszary bez włosów, podczas gdy w innych miejscach włosy rosną zupełnie normalnie. Co zrobić w takiej sytuacji? Czy zaakceptować ten fakt, czy skorzystać z tego, co daje transplantacja włosów czyli ich przeszczep?

Transplantacja włosów – fanaberia czy potrzebny zabieg

Dla wielu osób przeszczep włosów to jedyny sposób, aby poczuć się lepiej ze sobą, odzyskać utraconą gdzieś pewność siebie i pozytywną samoocenę. Klinika leczenia łysienia to zatem miejsce, które powinno znaleźć się na liście ich poszukiwań. Warto zdać sobie sprawę, że transplantacja włosów to nie fanaberia, a zabieg medyczny dający doskonale rezultaty, pozwalający na nowo cieszyć się bujną fryzurą. Oczywiście, najważniejsze aby znaleźć miejsce, w którym stosuje się nowe, innowacyjne metody leczenia. Im mniej inwazyjny sposób, tym lepiej dla rekonwalescencji pacjenta. Klinika leczenia łysienia, która wykorzystuje najnowsze metody to jedna na tysiąc w Polsce i na świecie. Ale właśnie w takim miejscu warto się leczyć, aby mieć gwarancje, że zabieg przebiegnie z sukcesem.

Trycholog Katowice

Katowice to miasto, które może poszczycić się nowoczesnym miejscem gdzie przeszczepia się włosy. To właśnie tutaj kierują swoje kroki osoby z całej Polski, a nawet innych krajów Europy, aby rozwiązać swoje problem łysienia. Wizyta u lekarza, który oceni stan pacjenta jest bowiem niezbędna, aby ocenić czy nadaje się on do przeszczepu. Wstępna konsultacja może odbyć się online, jednak wcześniej czy później niezbędna będzie wizyta u trychologa, czyli lekarza zajmującego się stanem zdrowia włosów i skory głowy. Konsultacja jest niezbędna, aby dowiedzieć się czy zabieg ma sens. Na szczęście rzadko jest tak, aby pacjent był odesłany z kwitkiem, trycholog najczęściej szuka rozwiązania i udziela niezbędnej pomocy. Jeżeli cena nie stoi na przeszkodzie, można ustalić termin zabiegu, a po kilku miesiącach cieszyć się odrastającymi włosami, które są zdrowe i pełne sił i blasku. Zatem, szukaj specjalisty poprzez frazę ‚trycholog Katowice”, a szybko Twoje kroki skierują się do najlepszej klinki w regionie.

Tekst powstał dzięki pomocy specjalistów z z kliniki transplantacji włosów Dr. Turowskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2015 Odciski.com.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.