Koszmarne paznokcie u stóp – do jakiego specjalisty pójść w Bydgoszczy?

[Głosów:2    Średnia:3/5]

Lubimy dbać o nasze ciała i czuć się atrakcyjni. Nie oszukujmy się – zwłaszcza w oczach drugiej osoby, na której nam zależy. Co robić, kiedy nasze paznokcie wyglądają strasznie i sami nie mamy ochoty na nie patrzeć? Wystarczy jedno magiczne słowo: podolog.

Koszmarne paznokcie u stóp - do jakiego specjalisty pójść w Bydgoszczy?

Stopy dla wielu osób stanowią jeden z najważniejszych części ciała. Są elementem wielu fetyszy lub po prostu wzbudzają podniecenie. W sytuacjach intymnych nie da się zakryć. Jeżeli ciążą ci nieestetyczne, zniszczone paznokcie, udaj się do podologa.

Największy wróg seksownych stóp

Jest to niepodważalnie grzybica. Nie wyobrażamy sobie żadnych intymnych zbliżeń w towarzystwie odpychających paznokci pochłoniętych grzybem. Co robić w takiej sytuacji? Zakryć stopy? Nie da się. Leki z apteki nie działają? Zapewne dlatego, że zwalczają inny rodzaj grzybicy niż ten, z którym walczysz.

Udaj się do podologa

To ekspert od spraw stóp. Nikt nie poradzi sobie szybciej i sprawniej z twoją grzybicą od niego. Każdy podolog w Bydgoszczy widział już setki przypadków i dobrze będzie wiedział, jak postąpić. Jednak nawet najlepszy specjalista nie jest w stanie z całkowitą pewnością stwierdzić, z jakim rodzajem grzyba walczymy. Dlatego z pobiera małą próbkę z płytki paznokcie i wysyła ją do analizy do laboratorium. Dopiero po otrzymaniu wyników będzie pewien, jaka grzybica zaatakowała twoje paznokcie. Dzięki temu dobierze idealne leki oraz poinformuje cię o właściwym dawkowaniu preparatów.

Wrastające paznokcie

Nie tylko wyglądają nieestetycznie, ale po pewnym czasie przysparzają wiele bólu. Lepiej nie czekać, aż sytuacja bardzo się pogorszy i zapisać się na wizytę od razu, gdy tylko zauważymy problem. Co ważne wrastające paznokcie delikatnie „rozpychają” nasze palce. Jeżeli martwisz się, że twoje paluchy są zbyt szerokie i grube, tym bardziej udaj się na zabieg korygowania płytki paznokcia. Nie obawiaj się bólu. Podolodzy z Bydgoszczy zapewniają, że taki zabieg jest całkowicie bezbolesny.

Problemy z obcinaniem

Zdarza się, że płytka paznokcia jest nienaturalnie gruba lub wykrzywiona, co powoduje, że trudno jest ją obcinać. Dodatkową przeszkodą może być uciążliwa brodawka, zrogowaciały i nawarstwiający się naskórek, który nachodzi na paznokieć i dociska go do palca. Nie musisz się męczyć. Podolodzy mają w swojej ofercie pedicure medyczny. Trwa on około 1-2 godziny i po tym czasie twoje stopy wyglądają o niebo lepiej.

Bydgoszcz to miasto, którego mieszkańcy zdecydowanie dbają o siebie i są świadomi swojego ciała. Zawsze dbaj o stopy w takim samym stopniu jak dłonie, czy włosy. Nie ma nic bardziej odrzucającego w oczach drugiej osoby od źle wyglądających paznokci u stóp. Pamiętaj, że istnieje taki zawód jak podolog. Ten specjalista może pomóc Ci w walce z wieloma wstydliwymi kompleksami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2015 Odciski.com.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.